2014. október 6., hétfő

I love my Twin

Írta: Miki-Jung96
Fordította: Minhyun
Figyelmeztetés: +18, fiú szerelem
Párosítás: Jo Youngmin x Jo Kwangmin (Boyfriend)

Kwangmin POV:
Egy normális nyári nap volt. 35°C volt árnyékban és mi ma is forgattunk. A legutolsó számunk a Love Style után nem sok időnk volt, mert jött egy új japán debütálási lehetőség, ami miatt elfoglaltak voltunk. A legújabb videó klipünket vettük fel éppen, aminek a címe Be my Shine. „Kwangmin, te jössz” mondta Youngmin és leült mellém. Bólintottam és figyelmen kívül hagytam a heves dobogást a mellkasomban. A kamerásokhoz mentem és megmondták, hogy mit kellett csinálnom. Amikor én voltam a középpontban, minden alkalommal Youngmint néztem, aki Minwooval szórakozott. „Kwangmin koncentrálj, és ne a bátyádat nézd!” kiabált rám az operatőr és mindenki, beleértve Youngmint is, aki hosszasan nézett engem. Elpirultam és elfordítottam a fejem. „S- Sajnálom.” mondtam és próbáltam ezután koncentrálni, ami most sikerült. Miután végeztem a közös táncrészek jöttek. Ez idő alatt Youngmin végig engem nézett, ami egy idő után kényelmetlenné vált számom és elfordultam tőle. A forgatás alatt, amikor mi voltunk középen Youngmin keze többször kóborolt a fenekemre, aminek hatására összerezzentem. Nem engedhettem meg magamnak, hogy ez látsszon rajtam és folytattam mindent. „5 perc szünet!” hívott a menedzser és sóhajtottam.
*Közben* gondoltam és épp azon voltam, hogy leüljek, amikor Hyunseong megragadta a karomat, és elhúzott a legközelebbi szobába. Mielőtt számon tudtam volna kérni tőle a dolgokat, közelebb lépett hozzám és megcsókolt. Megpróbáltam elhúzódni, de nem voltam annyira erős és a falnak szorított. Hunyorogtam, miközben az ingemet gombolta. „H-Hyung, hagyd abba. M-Miért csinálod ezt?” kérdeztem tőle, miközben már a hasamat csókolta. „Mert nem szeret, az a fiú, akit szeretek, így ki akarom magam tombolni” mondta higgadtan és elkezdte az övemet kicsatolni. Hirtelen kivágódott az ajtó és egy rémült Youngmint láttam „Hyunseong! Azonnal menj el Kwangmintól! Ha valakit el akarsz csábítani, akkor ne őt, hanem valaki mást!” kiáltotta, mire Hyunseong elhúzódott tőlem és kiment az ajtón. A földre zuhantam és sírni kezdtem. Odajött hozzám és megölelt, amitől a szívem újra hevesen vert. „Hé, Kwangmin elment!” mondta nyugtatóan, én jobban bújtam mellkasába. „Én-Én meg voltam ijedve” zokogtam és még jobban ölelt magához. Kopogtattak az ajtón, és egy zavaros Donghyun jött be. „Miért van Hyunseong- Mi folyik itt?” kérdezte döbbenten Donghyun s leült mellénk. „A-Ah Kwangminnak egy kis honvágya volt” próbált Youngmin kitérni, de Donghyun ezt nem fogadta el. „És miért szabad a felsőteste és a nadrágja- Youngmin! Nem lehet!” „Nem az ő hibája,” reagáltam gyorsan és letöröltem a könnyeim „maszturbáltam, és rajta kapott…” mondtam, mert más nem jutott eszembe. Donghyun és Youngmin elpirult, mire lesütöttem a szemeimet. „Öhm… rendben, akkor ezt megbeszéltük. Még van, három percünk ne késsetek!” Youngminnal bólintottunk, majd Donghyun kiment. Ahogy az ajtó bezárult Youngminra néztem, aki el elpirult. „Menjünk” mondtam, majd felöltöztem és kimentünk a helységből. Elmentem a többiek mellett és Minwoo odajött hozzám. „Minden rendben Kwangmin? Donghyun azt mondta, hogy nem vagy jól.” kérdezte, mire bólintottam. „Minden rendben” halványan elmosolyodtam ő pedig bólintott és visszament Donghyunhoz és megölelte. Nincs több pletyka arról, hogy ők egy pár. Nyíltan mutatták az érzéseiket, ami jó volt. „Rendben, a 3. jelenetet felvesszük és aztán mehettek” mondta a menedzser és mindannyian bólintottunk. A jelenetek jól mentek, és megengedték, hogy egy fél óra múlva elmenjünk. Bementünk az öltözőbe átöltözni, s uralkodnom kellett magamon, hogy ne mindig Youngmint bámuljam. Legyünk őszinték. Mennyire beteges a saját testvéredbe beleszeretni? A saját ikertestvéredbe? „Kwangmin? Mindjárt indulunk. Siess!” mondta Minwoo és elment a másik négy taggal. Youngminra pillantottam, aki ugyan úgy nézett rám. „Kwangmin én…” kezdte mire megfordultam. „S-Siess mielőtt a többiek még idegesebbek lesznek.” mondta és húzott engem. Csak azt akartam, hogy kimenjen, minthogy megragadja a csuklómat. Felnéztem rá. „M-Mi az?” kérdeztem, mire a falnak lökött. „Mi van veled? Annyira megszoktam, hogy kerülsz engem… figyelmen kívül hagytál, és mindig elfutottál, hogyha akartam valamit, amit nem illik. Mondd el miért!” mondta hűvösen és jobban szorította a csuklómat a falhoz. „H-Hyung ez fáj.” nyöszörögtem és szomorúan néztem a szemeibe. Végül elengedett és megfordult. „Ó, bassza meg. Most már mindegy és hagyj békén!” mondta hidegen, én pedig pislogtam egy párat, majd kimentem én is. A furgonba csak még jobban összezavarodtam. „ Menjünk ünnepelni” mondta Jeongmin, amit mindenki helyeselt csak én és Youngmin biccentettünk. „Én inkább otthon szeretnék maradni” mondtam, mire Youngmin hűvösen válaszolt „Csak gyere velem”. Láttam, hogy Minwoo szomorú és csalódott „Mi van? Miért?” Jeongmin kérdezte, mire megráztam a fejem „Nincs kedvem” mondtam és Donghyun bólintott. Kiraktak a kollégium elé ők pedig elmentek. Egyből felmentem és a kanapéra ültem. Megkerestem a telefonom és tárcsáztam a pizzéria számát. Rendeltem egy pizzát és egy filmet. Hirtelen megszólalt a csengő. 10 perc alatt kész lett volna a pizza? Felálltam és kinéztem a lyukon. Youngmin suttogtam halkan és kinyitottam az ajtót. Becsukta az ajtót és odajött hozzám. „Youngmin… azt hittem, hogy…” „Állj le!” Sírt mire összerezzentem. Imbolyogva közeledett hozzám, hátra fele sétáltam mire elértem a falhoz. Részeg lenne? A karját mellém tette, és nagyon közel volt hozzám az arca. A szívem újra hevesen vert és félrenézett, mert bűzlött az alkoholtól. Visszafordult majd az ajkát az enyémhez érintette.  Y-Youngmin megcsókolt? Tágra nyíltak a szemeim a döbbenettől. Ezután elindult és suttogott valamit. „Szeretlek” mondta, mire döbbenten néztem rá. „Bocsi, sok volt az alkohol” mondta, és elment a szobába. Sokat ivott? Igen, az lehetett az oka. Sóhajtottam, és újból hallottam a csengőt. Ah, a pizza szuper! Az ajtóhoz mentem, kinyitottam és kifizettem a pizzámat, majd visszacsuktam az ajtót. Miután ettem a pizzámból, a nappalit tisztává tettem és a szobámba mentem Youngminhez. Lefeküdtem az ágra és a nyugodtan alvó Youngmint néztem. Nem tudom mikor, de én is elaludtam mellette. Az éjszaka közepén ébredtem csak fel az ajtó csukódására. Felkeltem, és visszamentem a saját ágyamba. Egy levél? Lehajoltam és felvettem a levelet, s elolvastam. A szemem elkerekedett minden soron. E-Ez most komoly? Nem, ez nem lehet! Végig futottam a lakást, de mindhiába. A bátyám eltűnt. És é-én voltam a hibás. Éreztem, hogy egy könnycsepp folyik le az arcomon, amikor hirtelen kinyílt az ajtó és a másik négy tag lépett be rajta. „Hyung, mi folyik itt?” futott oda hozzám Minwoo és megölelt. Oda adtam neki a levelet, és letörölte a könnyeit. Felolvasta a levelet. „Kedves Kwangmin! Bárcsak ne kellett volna ezt tennem, de egy ideig el kell hagynom a Boyfriend-et!” Tovább zokogtam. „Kérlek, mondd meg a többieknek, hogy két hét múlva visszatérek, mert akkor fogom tudni, hogy mi kell nekem. Ebben a pillanatban, amit érzek tilos a számomra. Ne aggódj! Két hét múlva újra találkozunk, addig is minden rendben lesz az igazgatóval, a rendezővel és a fanokkal. Köszönj majd nekem. Youngmin” A térdemre zuhantam és jobban zokogni kezdtem. A többiek letérdeltek mellém és megöleltek „Menj utána Kwangmin” mondta Donghyun. „Minden rendben lesz az igazgatóval és a rendezővel. Menj!” Hyunseong rám mosolygott mire bólintottam. Megöleltem a többieket és rohantam a szobámba. Gyorsan összecsomagoltam a bőröndömben és visszafutottam a fiúkhoz. „Gyorsan gyere vissza vele” mosolyogott Jeongmin és én bólintottam. Minwoo még suttogta, hogy legyek vele boldog, majd rám mosolyogott. Ránéztem zavarosan, de mégis bólintottam. Felvettem egy kalapot és egy nagyszemüveget, s elindultam a vasútállomáshoz. Miután megérkeztem fogtam egy taxit és kb 20 perc utazás után hazaértem, majd megnyomtam a csengőt. Egy ismeretlen személy nyitott ajtót. „Óh hello Kwangmin. Jung Seong Yeon vagyok, és itt fogok élni két hétig” mosolygott rám, és kissé viszonoztam. „Ahh, örülök a találkozásnak. A… a bátyám itthon van?” „Nem, öt perccel ezelőtt ment el a városba” mondta, mire bólintottam. „Várj. Elveszem a táskád és megkeresed?” „Nae. Köszönöm” mondtam kurtán és rohantam a városba. Két óra múlva elkezdett szakadni az eső és bőrig áztam. Már feladtam volna, amikor megpillantottam egy kávézóban… egy lánnyal… akivel csókolózott. Mereven elé álltam. Az arcomon végig futott egy könnycsepp, és letöröltem őket. Láttam, ahogy elválltak egymástól és Youngmin meglátott engem. Felállt, mire a barátnője felém nézett, majd oda-vissza köztünk. Youngmin felém lépett én pedig hátráltam. A szakadó esőbe visszarohantam a kollégiumba, ahol egy félmeztelen Hyunseong nyitott ajtót, amikor elsőnek rám nézett mosolyogott, majd ledöbbent. „Mi a fene történt veled?” kérdezte hisztérikusan majd bentebb húzott a kollégiumba. „Srácok, gyertek gyorsan! Hozzatok friss ruhákat és törölközőket!” „Miért sír?” „Úristen, Kwangmin!” jött oda hozzám Donghyun és letérdelt elém, ahogy ott ültem a kanapén. „Mi történt?” kérdezte, de én nem válaszoltam csak zokogtam. Megfürdettek és tisztán ott hagytak. „Pihenj egy kicsit, és szólj, ha van valami” mondta Donghyun és bólintottam. Hallottam, hogy valaki csengetett és valaki kiabált. Szóval úgy döntöttem, hogy oda megyek. Kiszálltam a kádból és megszárítottam magam. Aztán felvettem a ruháim, és kimentem a fürdőből. Ahogy megláttam, hogy ki áll az ajtóban a szemeim elkerekedtek. „Kwangmin…” Youngmin 5 méterre állt tőlem, és szomorúan nézett rám. „Mit csinálsz itt? Azt hittem a nagy barátnőddel vagy” mondtam sértetten és hidegen néztem rá. Odajött hozzám és megölelt. „Hadd menjek.” „Nem tudnátok egy kicsit egyedül hagyni minket?” kérdezte a többiektől, mire bólintottak és a szobájukba mentek.  Elengedett. „Kwangmin én…” „Mentsd a szavaiddal Hyung. Én tényleg próbáltam megérteni a helyzetedet, de ez még mindig nem változtat azon, hogy ugyan azon a napon csókolgattál egy lányt, amikor eltűntél.” mondtam még halkan és lenéztem. Sóhajtott „Azon dolgoztam, hogy eltereljelek magamtól. Mint írtam, még mindig dolgozom az érzéseimen a baráti és testvéri viszonyokon. Nem szabad Kwangmin. Testvérek vagyunk. Ikrek!” Kiabálta, nekem pedig elegem volt. Előre húztam és mélyen megcsókoltam. „Te teljesen idióta vagy. Én is szeretlek.” Ránéztem és sokkosan nézett rám. „Sz-Szeretsz?” kérdezett vissza, mire bólintottam. „Igen, szeretlek Hyung.” mondtam és elmosolyodtam. „Én is szeretlek, én édes Kis-„ „Ne vidd túlzásba Hyung” mondtam mire elkezdett duzzogni. „Milyen édes vagy te” suttogta és simogatott az ingem alatt. „Keressetek egy szobát, a fenébe is!” valamit Jeongmin, és van, amit Hyunseong mondott. Egy csók?! „Ne nézz már ilyen dermedten. Már évek óta együtt vagyunk.” vigyorgott és Jeongmin a külön szobájába ment. „Szórakozzunk jól” vigyorgott rám Youngmin mire egy nagyot nyeltem. „Várj! Itt és… most?” kérdeztem egy kissé idegesen ő pedig vigyorogva bólintott. A szobába húzott és az ágyra lökött. „Várj Hyung! Mi van, ha a többiek meghallanak minket?” kérdeztem idegesen, mire megvonta a vállát. „Nem baj” mondta majd testünk összesimult, és mélyen megcsókolt. Elkezdte a ruháimat levenni, amit viszonoztam. Ránéztem, és elpirultam. „Még mindig szűz vagy, ugye?” kérdezte, mire bólintottam. „Rendben, akkor gyengéd leszek veled” odament a szekrényhez és kihúzott valamit. Egy krém? Síkosító?! Elpirultam, mire ő vigyorogva jött vissza és félre tette a gélt. Megérintette a péniszem, ami miatt levegő után kapkodtam. Még szélesebben vigyorgott, és lehajolt s végignyalt rajta. Játszott velem, ez egyértelmű volt, de tetszett. A szájába vett, és fel-le mozgatta a fejét rajtam, mire hangosabban nyögtem. Ezután elhelyezkedett a lábaim között és az első ujját a bejáratomhoz vezette. „Ez egy kicsit kellemetlen lesz” mondta, majd belém hatolt. Felnyögtem a fájdalomtól, de megnyugtatott, hogy vele voltam. A második, harmadik és negyedik ujja jött fokozatosan egymás után. „-H-Hyung, most már téged..” mondtam nyögve, ő pedig bólintott és kihúzta ujjait belőlem. Kicsit nyüszítettem, mert hideg ért. Bekente a péniszét a síkosító géllel. „Fordulj meg” mondta mire bólintottam és megcsináltam, amire kért.  „Ez egy kicsit fájni fog” suttogta és lassan belém hatolt, ami számomra egy kisebb sokk volt. Megragadtam az ágyneműt, és felnyögtem a fájdalomtól. „Shh, relakszálj Kwangie” mosolygott, lassan pedig nem a fájdalomtól, hanem az élvezettől nyögtem. Lehajolt hozzám és megnyalta az egyik mellbimbómat, megmarkolta férfiasságom és mozgatni kezdte rajta a kezét ütemre. Újra és újra a nevét nyögtem, ahogy ő is az enyémet. Egyre közelebb kerültem a csúcshoz, ami nekem nehezebb volt, mint neki. Youngmin elvigyorodott, ami miatt még nehezebb volt, mindketten nyögtük egymás nevét. Ő bennem én pedig kezére élveztem. Zihálva és mosolyogva néztünk egymásra. „E-Ez király volt”levegőért kapkodtam és egyetértett velem, majd kihúzta magát belőlem és mellém feküdt. Hozzá bújtam és szorosan ölelt magához. „Szeretlek” suttogtam és megcsókoltam mosolyogva. Kopogtak. „Készen vagytok? Már egy fél órája várunk rátok”incselkedett Jeongmin, elpirultam. „Igen, gyorsan elmegyünk zuhanyozni” válaszolt Youngmin és magával húzott a fürdőszobába, majd a zuhany alá. Gyorsan lezuhanyoztunk és a többiekhez mentünk, ahol Jeongmin ugratott minket. Ezután a csapattal elmentünk egy étterembe enni. Youngmin rám mosolyogott és kaptam egy gyors csókot tőle. A többiek szégyenlősen néztek ránk, mire lehajtottam a fejem. Evés után mindenki haza ment, és a saját szobájában tért nyugovóra. Örültem, hogy mindenki boldog volt és reméltem, hogy így marad örökre.           


          

2014. szeptember 24., szerda

Hypnotized - prológus

Cím: Hypnotized

Írta: Sarangyeol

Fordította: Minhyun

A prológus eredeti publikálásának ideje: 2014. 09. 17.

Műfaj: romantikus történet

Fandom: Exo & SHINee

Párosítás: TaeKai (Taemin x Kai)

Inspiráció: Simon Curtis - Hypnotized, I Hate U

Figyelmeztetés: Fiú x fiú történet, aki nem szereti, kérem, ne olvassa el. Ebben a történetben nem létezik a SHINee vagy az EXO. A kor és az idolok személyisége nem felel meg a valóságnak. A prológus fontos az alaptörténet szempontjából!

 

A történet az eredeti író fantáziája és nem felel meg a valóságban, ezért nem kért pénzt. Mindenki saját felelősségre olvassa el.

A fordítást kedvtelésből, és nyelvgyakorlás céljából csinálom, anyagi hasznom nem származik belőle.

 

Prológus

 

„A fiatalság szar. Nagyon kevés szabadidőnk van. Mindig meg kell csinálnunk mindent. Tulajdonképpen miért?"
„Mert napról napra meg kell őrizned a méltóságod. Az emberek kinyírnak, amit nem halasztanak holnapra. Miközben az élet megy tovább.”
„Áll egyáltalán valami?”
„ Úgy gondolom, hogy a könyvekben.”
„ A könyvekben? Gondolom a könyvek a második világháborúról szólnak, vagy valami ilyesmi. Vagy akár van különbség a fő- és mellékmondat között?”
„Igen. Ezek is szerepelnek a könyvekben. De úgy gondolom, hogy néhány könyvben egyszerű dolgok állnak, mi az élet.”
„És mi az élet?”
„Igényesség.”
Egy vigyor jelent meg az arcán.
„Akkor mi mind igényesek vagyunk?”
„Nem tudom. Hiszem, hogy éppen valamilyen szakaszon mentek keresztül, ahol egy fonalat kell megtalálnotok. És amikor megtaláljátok a fonalat, igényesek lesztek.”
„Nem értem. Milyenek vagyunk az igényesség előtt?”
„Azt hiszem, fonalkeresők. Az összes fiatal egy fonalkereső.”
(Részlet Benjamin Lebert – Crazy című regényéből) 

Hipnotizált

Épp időben érkezek
Ki az, aki alig várja, hogy az enyém legyen?
Hadd mérjem fel a helyszínt
Jó harc, most tartsd tisztán
Mi lesz még az este

Egy egyetlen nagy fonálkeresés.

Egy puffanással érkezett meg a táskám az egyik bal oldali elülső padra az osztályteremben.
Éppen tíz perc volt még a tanítás kezdete előtt. Öt nap telt el a nyári szünet óta.
Ez az utolsó évem az iskolából.
Kim Jong In-nak hívtak. 17 éves voltam. Egy jó iskolába szeretnék menni Szöul belvárosába, a két bátyámhoz. Bátyám Yifan és én anyával élünk Szöulban, míg másik bátyám Yixing apával Kínában.
Tulajdonképpen ennyi, amit tudni kellett rólam. Majdnem.
Én-
„Kai!”
Taemin, a legjobb barátom, a seggét az asztalomra helyezte, a kezét a hideg fára téve és közel hajolt hozzám.
Ez a tekintet.  Nem jelentett semmi jót.
„Kaaaaaaai?”
Ez a pillantás. A puha, szétnyíló ajkak. Az arcvonala.
„Tudom… A házi feladatot megcsináltad?”
Egy mély sóhaj hagyta el a számat.
Taemin egy évvel és négy hónappal volt tőlem idősebb, az utolsó évben jött az osztályunkba és mögém ült.
Nem tudom, hogy boldog legyek vagy sem.
9 hónapig Taemin-el egy osztályban. 39 hétig. 273 napig. 6552 tanítási óráig.
„De te sosem tanulsz, Taemin.”
Az ajkát elhúzta, és kiskutya szemeivel nézett rám.
Mint mindig, amikor nemet akartam mondani
Felemeltem a táskámat s a combomra raktam, majd kivettem belőle a szükséges dolgokat a matek órához. Bosszús voltam, de csak majdnem, megszorítottam a kezem és kézmozgásokat csináltam az asztala irányába.

Lee Taemin. Mit csináltál velem?


Folytatása követezik…

Fordítói megjegyzés: Igyekeztem visszaadni a prológust, ahogy az író csinálta, formailag és a történet szövegét.
A végére pedig egy cuki TaeKai kép :3.